Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Annonce

Vælg dato: 2019-11-16

Vis programmer fra kl.:
Lørdag d. 16. november
00:45Aarhus 2.0 -
01:00
01:35 (5)
02:00 (2:2)
02:30
03:00 (5)
03:30Innovation og kultur viser vejen (2:4)
04:00
04:30Jagtmagasinet
Ibexjagt
05:00Wienke Reimer
05:30ånden lever videre -
06:00 (7)
06:30Malene Sølvsten
07:00Bulefiskeri (1:2)
07:30Drivjagt efter vildsvin
08:00Lynstegt okse
08:30Hjemmeyoga
På alle fire og kort sekvens
08:50
09:15Nina Goss (1:3)
09:45Murer
10:00 (1)
10:30 (5)
11:00
11:10 (107)
11:40Fra EU-modstand til nationalt kompromis - Holger K. Nielsen
12:45Guldkroen 11
13:25Bent Blüdnikow - (9)
13:50Detlev Rünger
14:4050’er tricks
14:50
15:00Männer (3)
16:00Costa del Sol med Jacob Haugaard (12)
16:20Den vilde have
16:50billedhuggeren i Tårnet -
17:25C40-Topmødet -
17:30Rauland
18:00Bulefiskeri (2:2)
18:30
19:00Direkte
20:05Sæson 2 (36)
21:05Peter Vesth og Jens Varmløse
21:40Da Trombicche, Siena - Italien [=]
22:15Sam & The Soulmates
23:25Bevægelse, nærvær, natur
23:55Drivjagt efter vildsvin
Søndag d. 17. november
00:25 (2:2)
01:15
02:05Bi Skaarup på Skærtoft Mølle - Historiske brød (2:2)
03:05Restaurant Kohalen, Aarhus
03:303 cocktails -
04:00Rauland
04:30BREXIT - den fortsatte saga om det splittede kongedømme
05:30Elektriker
06:00 (3:3)
06:30Vita Andersen - ”Tryghedsnarkomaner”
06:40Gæst Jes Dige
07:10Træets stilling og restorative stillinger
07:30
08:00Freddy Wulff krydser sit jagtspor
08:30Bulefiskeri (1:2)
09:00 (7)
09:30
10:00
10:30Den vilde have
11:00
11:10Detlev Rünger
11:50Med hjertet oppe i halsen (2:6)
12:20
12:30
13:00Sæson 2 (36)
14:00 (18)
14:30Radiomuseet OXA (1:2)
15:00Bi Skaarup på Skærtoft Mølle - Historiske brød (2:2)
16:00direkte
17:00 (12)
17:35Costa del Sol med Jacob Haugaard (12)
17:55samtaler mellem himmel og jord - Gæst Helle Christiansen
18:25Om Thorsager Kirke
18:55et nyt jerntæppe? -
19:25 (1)
20:00Mentorjagt
20:30Bulefiskeri (2:2)
21:00Live in Australia
23:15billedhuggeren i Tårnet -
23:50Jagtmagasinet
Ibexjagt
Mandag d. 18. november
00:25Sæson 2 (36)
01:20Restaurant Bacchus, Odense
02:00Fra EU-modstand til nationalt kompromis - Holger K. Nielsen
03:00Sønderjyllands største Herrefrokost
03:30Aarhus (2)
04:00Kok
04:25Den åbne have
05:00Sæson 2 (1:2)
05:30Atomvåbenkontrol og udenrigspolitisk overblik
06:30Sorgenfrivang
07:30 (1)
08:00Kerteminde 2017
08:45Bliv klog på komplementærfarver
09:00Gæst Mads Cortsen
09:30Freddy Wulff krydser sit jagtspor
10:00
10:30Det må briste eller bære (5:6)
11:00Michael Gray (2:3)
11:20Seksualundervisning
11:30Mysteriet om det bundfældede gær
12:00Jørn Henrik Petersen
12:35Om Mariager Kirke
13:10Skygger i forhold til krop og sundhed
13:25
14:00KOLO, Aarhus
14:35
14:45Gensyn på dk4
Julemærkehjemmet Liljeborg
15:35Ski-rekrutten
16:00Direkte
17:00 (108)
17:30Detlev Rünger
18:15
18:30Anders Ladefoged - (4)
18:45billedhuggeren i Tårnet -
19:20Livs- og billedkunstneren Julie Kyhl
19:50Jytte Rex - ”Kvindernes bog”
20:00
20:30Øland
21:00”Il Bucaniere”, San Vincenzo - Italien [=]
21:40Costa del Sol med Jacob Haugaard (12)
22:00Mentorjagt
22:30Sydafrika (3:4)
23:00 (7)
23:30et nyt jerntæppe? -
00:00frontfigur - Preben Wilhjelm
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.